Nabídka moldavských vín

Cisternová vína z Moldávie

Cabernet Sauvignon / Rosé

Merlot/Rosé

Pinot Noir / Rosé

Kagor Pastoral (likérové)

Pinot Gris (Rulandské šedé)

Traminer

Sauvignon Blanc

Chardonnay

Muscat

Riesling

Moldavská vína v Bag in Boxech

Traminer

Muscat

Pinot Gris 

Chardonnay

Sauvignon Blanc

Riesling 

Cabernet Sauvignon/Rosé

Merlot/Rosé

Moldavská vína

Naše společnost se specializuje na kvalitní vína z Moldávie. Vinařství má v Moldávii velmi dlouhou tradici a zároveň sleduje nejnovější trendy v Evropě i na celém světě. Ve vinicích pěstují červené i bílé odrůdy vinné révy. Asi nejznámější je místní Muškát. Víno zlatavé barvy s něžným buketem a charakteristickou muškátovou chutí. Celkem se však na území Moldávie pěstují přes 30 odrůd vinné révy ve čtyřech oblastech. Proto i nabídka vín je velmi široká. Ať už si vyberete moldavské červené víno nebo moldavské bílé víno, budete příjemně překvapeni plností chuti a vyzrálostí.

Informace o objednání

Vyhlášenou specialitou je likérové červené víno Kagor Pastoral. Víno vyrobené z odrůdy Cabernet Sauvignon s plnou chutí po sušených švestkách s dozvuky čokolády. Toto desertní víno z Moldávie Vám doporučujeme pro zvláštní příležitosti. Pro naše zákazníky zajistíme víno v cisternách, v bag-in-boxech i tradiční lahvové víno. Snažíme se našim klientům nabídnout vždy nejkratší možné lhůty dodání. Nejoblíbenější odrůdy máme skladem a v naší nabídce naleznete kompletní sortiment odrůdových vín. S dovozem moldavského vína máme bohaté a dlouholeté zkušenosti. Našim zákazníkům nabízíme pouze velmi kvalitní víno od ověřených dodavatelů. Chcete-li se na cokoli zeptat, obraťte se na nás, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy nebo domluvíme se na ochutnávce. Těšíme se na Vás.

Bag in Box

Bag in box (BiB) je moderní a velice efektivní způsob balení a distribuce kvalitních vín, který je celosvětově využívaný. 


S novelou vinařského zákona, která bude platit v plném rozsahu od 01.01.2018, se ztíží prodej stáčeného vína z KEG sudů. Alternativou těchto KEG sudů jsou 20-ti litrové BAG in BOXY. Proč 20 litrů? Protože to je maximální možný objem baleného vína. Hlavní výhodou je, že vína jsou v kvalitním potravinářském pytli (BAG), do kterého neproniká vzduch. Tento BAG je vložen do kartonové krabice (BOX), která BAG chrání a s vínem se dá lehce manipulovat.